ADMINISTRACJA I OBSŁUGA SZKOŁY

Trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie jakiegokolwiek placówki bez jej właściwego administrowania i pracowników obsługi.

Szkoła nasza jest duża, zarówno pod względem powierzchni, jak i ilości uczęszczających do niej uczniów i pracujących nauczycieli. Jest też obiektem zabytkowym, który wymaga stałej pieczy i konserwacji. Stąd też ogromna rola i zadania pracowników administracyjnych i obsługi szkoły, którzy zapewniają uczniom dostęp do wiedzy w warunkach dobrze zorganizowanych, bezpiecznych i higienicznych.

W roku szkolnym 2004/2005 to:

główna księgowa szkoły – p. Wanda Elżbieta Jarysz

kierownik gospodarczy – p. Anita Drożdż

specjalista ds. kadr i płac – p. Aleksandra Habura

specjalista ds. administracyjnych – p. Grażyna Bitner

intendent ds. żywienia – p. Ludmiła Świtkiewcz

specjalista ds. BHP – p. Wojciech Oleszak

oraz 6 pań sprzątających,1 kucharka, 3 pomoce kuchenne,1 woźny, 1 konserwator

Księgowość i kadry                                                                                      Sekretariat