BAZA SZKOŁY

Szkoła dysponuje 23 salami dydaktycznymi o łącznej powierzchni  1122,51 m2. Uczniowie  mają do dyspozycji pracownię komputerową, wypożyczalnię i czytelnię (z dostępem do komputera i Internetu), świetlicę (trzy sale), salę gimnastyczną, salę korekcyjną, siłownię, aulę,  pracownie przedmiotowe, dwa  pomieszczenia do zajęć wyrównawczych, salę do zajęć logopedycznych, gabinet medyczny,  boisko, sklepik szkolny. Uczniowie korzystają również ze stołówki, w której wydawane są smaczne obiady  przygotowywane we własnej kuchni.

Sklepik szkolny                                                                                              Stołówka